Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія

ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук

Результати пошуку:

Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Знакомство с будущими соседями. 2-я очередь
Вчора в 22:04 по max-krax-pax

» Свадебный салон
Вт 14 Лист 2017, 18:12 по Samanta

» Стоматология
Вт 14 Лист 2017, 17:21 по Samanta

» Гаряче водопостачання
Вт 14 Лист 2017, 10:30 по ollj

» Электронная термоголовка Герц ETK 650 гривен до 02.12.2017
Вт 14 Лист 2017, 09:24 по santehnika.com.ua

» Старі вхідні двері
Сб 11 Лист 2017, 19:13 по Lora

» Как выбрать теплый пол
Пт 10 Лист 2017, 13:40 по lis

» Сусіди 3-ї черги
Чт 09 Лист 2017, 16:38 по Leonid

» Бетонные лестницы
Ср 08 Лист 2017, 13:34 по mirstupenek

Частка | 

Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
drug123
Club Member
Club Member

Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

СтворюватиТема: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   Пт 13 Лист 2015, 17:44

Я тут трохи ржу, тому вибачайте за нерівний почерк.
Як багатьом з вас відомо, ініціативна група інвесторів другої черги ЖК "Кришталеві джерела" писала заяву та звернення до керівників забудовника, експлуатуючої компанії та компаніі-управителя фонду фінансування будівництва. Звіт і дискусію про це можна прочитати тут: http://dzerela.ukrainianforum.net/t90-topic
Не дивлячись на те, що юрист управителя ФФБ, ТОВ "Прайм", Татаренко Олег Георгійович, говорив сусідам, що мовляв ми не маємо ніякого звернення, у вас стоїть вхідний номер тільки ТОВ "Холд Груп", і допобачення, - тим не менш сьогодні мені на адресу моєї реєстрації надійшло два листа-відповіді від ТОВ "Прайм". Наразі я відкрив тільки один конверт, і його вміст мене вразив до глибини душі. Зараз ви зрозумієте чому, я зробив знімки з обох боків вмісту і конверту. Тепер слайди:
Лицьова частина:

Зворотня частина:

Зараз я чекаю на людей, які б на відео засвідчили цілісність другого конверту і його вміст на випадок, якщо другий конверт має такий самий вміст. Сьогодні я був присутнім у відділі продажу, спілкувався із юристом генпідрядника, Юрієм. І не дивлячись на початкову нервову реакцію на нас і наші аргументи, все ж під вечір ми дійшли до якогось конструктиву, і в мене навіть з'явилася примарна надія, що ми все ж зможемо налагодити позитивний діалог. Але отримавши таке послання, я просто нервово ржу над цими надіями.

Коротше, домовляйтеся з забудовником, хто там хотів все полюбовно вирішити. Удачі вам, і терпіння.
На початок Донизу
metrolog
Club Member
Club Member

Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015

СтворюватиТема: Re: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   Пт 13 Лист 2015, 17:55

Слів не має
На початок Донизу
IriSha
Club Member
Club Member

Репутація : 6
Дата реєстрації : 19.08.2015

СтворюватиТема: Re: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   Пт 13 Лист 2015, 17:58

Crying or Very sad Верх зневаги!!!
На початок Донизу
investor110

Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015

СтворюватиТема: Re: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   Пт 13 Лист 2015, 18:37

Если описи вложения нет, то можно прямо утверждать то, что есть по факту: никакого ответа мы не получали, просто пустой конверт. Если зафиксируете письменно и на видео второй конверт, будет лучше. Можно составить Акт инициативной группой о том, что: "мы, нижеподписавшиеся, составили данный акт о том, что при раскрытии конверта, полученного 13.11.2015 г. от ..., штрих-код такой-то, было выявлено, что в конверте находятся пустые листы бумаги, никаких писем или иных документов от компании ... или иных лиц в конверте не обнаружено. Данный факт также зафиксирован на видео. Диск с видеофиксацией раскрытия конверта прилагается к данному Акту."  Дата подписи.
На початок Донизу
Chiw
Club Member
Club Member

Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

СтворюватиТема: Re: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   Пт 13 Лист 2015, 23:40

@drug123 пише:

Зараз я чекаю на людей, які б на відео засвідчили цілісність другого конверту і його вміст на випадок, якщо другий конверт має такий самий вміст.
Не завадило б дотримуватись правил техніки безпеки

Цензурні слова тут не підходять
На початок Донизу
павлик

Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.09.2015

СтворюватиТема: Re: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   Сб 14 Лист 2015, 14:25

Вони це зробили щоб списати входящий номер від них, щоб зняти питання перед контролюючим органам.
На початок Донизу
павлик

Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.09.2015

СтворюватиТема: Re: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   Сб 14 Лист 2015, 14:37

Вибачаюсь, списати вхідний № до них
і в випадку жалоб вони скажуть ось у нас є № віхідний ми відповіли.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"   

На початок Донизу

Новий цирк у виконанні співробітників ТОВ "Фінансова компанія Прайм"
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Загальний розділ-
Перейти до: