Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія

ФорумФорум  ДопомогаДопомога  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук

Результати пошуку:

Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Знакомство с будущими соседями. 2-я очередь
Вчора в 22:04 по max-krax-pax

» Свадебный салон
Вт 14 Лист 2017, 18:12 по Samanta

» Стоматология
Вт 14 Лист 2017, 17:21 по Samanta

» Гаряче водопостачання
Вт 14 Лист 2017, 10:30 по ollj

» Электронная термоголовка Герц ETK 650 гривен до 02.12.2017
Вт 14 Лист 2017, 09:24 по santehnika.com.ua

» Старі вхідні двері
Сб 11 Лист 2017, 19:13 по Lora

» Как выбрать теплый пол
Пт 10 Лист 2017, 13:40 по lis

» Сусіди 3-ї черги
Чт 09 Лист 2017, 16:38 по Leonid

» Бетонные лестницы
Ср 08 Лист 2017, 13:34 по mirstupenek

Частка | 

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника

Попередня тема Наступна тема Донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступне
АвторПовідомлення
tommy_
Club Member
Club Member

Дата реєстрації : 20.08.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Вт 17 Лист 2015, 11:28

В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.[/quote]

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((
На початок Донизу
vabz

Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Вт 17 Лист 2015, 17:02

[quote="tommy_"]
В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.[/quote]

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька((([/quote]

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?
На початок Донизу
Vladmyr

Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.10.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Вт 17 Лист 2015, 17:56

У мене різниця складала 50% від сплаченої мною суми і довіритель передав мені квитанцію сплачено ним в день підписання договору. На сьогоднішній день це складає 250$ за 1 кв.м
На початок Донизу
investor110

Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 02:32

Ну что, кто еще не видел, спешу обрадовать и вторую очередь: ОСББ Метрологическая, 11-А и 11-Б
З.Ы. Не пойму, как тут картинки вставлять. Ищите в реестре по юрлицу по запросу Метрологічна https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch
На початок Донизу
lis
Club Member
Club Member

Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 08:39

поздравляю, господа! в городе красные! Smile
капец. еще и доверенностей никто не подписывал и прав собственности не получал.... я фигею.... а в новостях распинаются про то, как офигенно борются с коррупцией и сажают. может антикоррупционщикам можно как-то кляузу по этому поводу накатать, чтобы заинтересовались?
На початок Донизу
tommy_
Club Member
Club Member

Репутація : 8

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 09:52

@vabz пише:
@tommy_ пише:

В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?[/quote]

Ну чтобы быть точной более менее, то 35%. Грубо говоря, если я заплатила почти 800k, то первичный - меньше чем почти 300k. Короче, возврат денег для меня вообще не вариант...
На початок Донизу
R2_D2

Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.10.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 12:18

Хтось знає, хто така "ВОЗНА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА" ?

В юридичній особі (ОСББ) для будинку №6 саме вона вказана як
"особа, яка обирається (призначається) до органу управління юридичної особи, уповноважена представляти юридичну особу у правовідносинах з третіми особами,
або
особа, яка має право вчиняти дії від імені юридичної особи без довіреності, у тому числі підписувати договори та дані про наявність обмежень щодо представництва від імені юридичної особи"
На початок Донизу
R2_D2

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 12:22

Чи можна якось дізнатись, що це за "СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗГІДНО СПИСКУ", що вказані в "нашій" юр. особі?

Список же не додається до цієї інформації
На початок Донизу
drug123
Club Member
Club Member

Репутація : 58

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 13:26

@vabz пише:
@tommy_ пише:

В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?[/quote]

@Vladmyr пише:
У мене різниця складала 50% від сплаченої мною суми і довіритель передав мені квитанцію сплачено ним в день підписання договору. На сьогоднішній день це складає 250$ за 1 кв.м

@tommy_ пише:
@vabz пише:
@tommy_ пише:

сумма оплаты первичного доверителя составляет 30% от суммы которую уплатили вы?

Ну чтобы быть точной более менее, то 35%. Грубо говоря, если я заплатила почти 800k, то первичный - меньше чем почти 300k. Короче, возврат денег для меня вообще не вариант... [/quote]

Народ, щойно уважно перечитав договір в частині відкріплення об'єкту інвестування і відповідно оновив 5й пункт. Перечитайте, будь ласка. Як визначається ціна на день відкріплення і що заважає забудовнику заради цього урочистого моменту встановити будь-яку вартість квадратного метру - невідомо.
На початок Донизу
tommy_
Club Member
Club Member

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 13:32

Виходить, що забудовник може сам вирішити, скільки грошей повернути, навіть по три копійки за метр?
На початок Донизу
drug123
Club Member
Club Member

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 18:04

@tommy_ пише:
Виходить, що забудовник може сам вирішити, скільки грошей повернути, навіть по три копійки за метр?
Світлано, шляхів для виключення можливості маніпуляцій бачу аж один - прокуратура по результатам. Ну, це якщо вони не отямляться.
На початок Донизу
investor110

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 19:15

Забудьте о прокуратуре, они больше не осуществляют общий надзор за соблюдением законов. Разве что они заяву сверху в ментовку перешлют. Все заявления теперь в полицию. А по нашему случаю еще ив АМКУ.
На початок Донизу
R2_D2

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 19:34

Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? Wink
На початок Донизу
vabz

Репутація : 6
Дата реєстрації : 06.10.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 20:20

[quote="R2_D2"]Тобто таки ніхто не знає, хто така Возна Наталія Миколаївна? ;)[/quote]

Наверное нет :no:

А по поводу
[quote="tommy_"]
А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька((([/quote]

если я правильно понимаю, то получается, что сумма оплаты первичного доверителя "открыта" и в зависимости от напряженности ситуации, застройщик может ее занижать, дабы перекрыть свои риски. Чем больше волнения народа, тем ниже сумма в квитанции первичного доверителя... :scratch:
На початок Донизу
lis
Club Member
Club Member

Репутація : 52

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 20:39

@R2_D2 пише:
нет, конечно
На початок Донизу
tommy_
Club Member
Club Member

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 21:12

@vabz пише:
@R2_D2 пише:

Наверное нет  No

А по поводу
@tommy_ пише:

если я правильно понимаю, то получается, что сумма оплаты первичного доверителя "открыта" и в зависимости от напряженности ситуации, застройщик может ее занижать, дабы перекрыть свои риски. Чем больше волнения народа, тем ниже сумма в квитанции первичного доверителя... scratch
Конечно открыта. Вы ведь получаете на руки оригинал квитанции об уплате первичным и плюс в довидке про право набуття четко прописана сумма, которую уплатил первичный доверитель. А то что сумма гораздо меньше, так это нормальная практика застройщиков, которые хотят минимизировать свои налоги. Но я как-то не думала о варианте открепления объекта...
На початок Донизу
tommy_
Club Member
Club Member

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 21:14

Не дописала, что все квитанции в один день проводятся, и первичного и нового покупателя. И тут уже меняй не хочу ((
На початок Донизу
drug123
Club Member
Club Member

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 21:49

@R2_D2 пише:
Співзасновниця ТОВ "КСМ-Груп" (інформація з ЄДР)
На початок Донизу
Chiw
Club Member
Club Member

Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 22:15

https://youcontrol.com.ua
Для поиска можно использовать и другие известные фамилии
На початок Донизу
drug123
Club Member
Club Member

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 22:24

@Chiw пише:
https://youcontrol.com.ua
Для поиска можно использовать и другие известные фамилии
Вау, дякую!
На початок Донизу
Chiw
Club Member
Club Member

Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Ср 18 Лист 2015, 23:18

Здається щось вони там змінили, працювало декілька днів тому і без реєстрації.
Щоб там не реєструватись, можна шукати наприклад так: гугл  <=
На початок Донизу
R2_D2

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Чт 19 Лист 2015, 12:16

@drug123 пише:
@R2_D2 пише:
Співзасновниця ТОВ "КСМ-Груп" (інформація з ЄДР)
О! Це вже щось Smile
Дякую за відповідь.

Тут, на іншому форумі, промайнула інформація від юриста Джерел про установчі збори ОСББ і якісь довіреності:
"Приступить к созданию ОСМД можно будет только тогда, когда хотя бы половина жильцов дома получит документы о праве собственности. В доверенностях мы прописываем полномочия для участия в учредительном собрании ОСМД для того чтобы потом не бегать за людьми и не собирать у них подписи -- в протоколе о создании  ОСМД можно будет расписаться вместо них на основании этой доверенности. не хотите передавать полномочия расписаться за вас на учредительном собрании -- не прописывайте их в доверенности."

Це якимось чином стосується нас, чи тільки першої черги?

Хотілось би також знати, наскільки законними є такі ОСББ, оформлені без власників. І чи можна буде впливати на діяльність/рішення таких ОСББ в майбутньому.
На початок Донизу
investor110

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Чт 19 Лист 2015, 13:26

Если ОСББ зарегистрировано в реестре, то установчи сборы уже прошли, т.к. на основании протокола этого собрания о создании ОСББ с реестром проголосовавших собственников оно и создается. Если никто не в курсе об этом собрании, значит подписи собраны обманом для других целей, а прикреплены к протоколу, либо подделаны.
На початок Донизу
sydo
Club Member
Club Member

Репутація : 3
Дата реєстрації : 09.11.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Чт 19 Лист 2015, 13:37

@investor110 пише:
Если ОСББ зарегистрировано в реестре, то установчи сборы уже прошли, т.к. на основании протокола этого собрания о создании ОСББ с реестром проголосовавших собственников оно и создается. Если никто не в курсе об этом собрании, значит подписи собраны обманом для других целей, а прикреплены к протоколу, либо подделаны.

Это если знать, что те за кого там расписались не давали добро на это и такой доверенности. А так мы не знаем кто участвовал, и не можем оценить правомерность. Сплошные вопросы с этим.
На початок Донизу
R2_D2

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Чт 19 Лист 2015, 13:59

@sydo пише:
@investor110 пише:
А так мы не знаем кто участвовал, и не можем оценить правомерность.

Оце ж і я про що.

Можливо дійсно хтось, хто вже отримав ключі і підписав договір, дав свою згоду на на проведення цих зборів і утворення ОСББ.
Хотілось би знати чи були такі, і якщо так, то який відсоток цих людей.
На початок Донизу
metrolog
Club Member
Club Member

Репутація : 43
Дата реєстрації : 14.08.2015

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Чт 19 Лист 2015, 14:26

таких людей нет, а в 7 доме начали выдавать только одному подьезду
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   

На початок Донизу

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Загальний розділ-
Перейти до: