Форум ЖК Кришталевi джерела

Форум сусідів та інвесторів Житлового Комплексу Кришталевi джерела. Київ. Феофанія
 
ФорумФорум  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  
Шановні форумчани! Якщо Ви інвестор 2-ї черги, то після реєстрації рекомендую Вам "відмітитись" у топіку Знакомство с будущими соседями, після цього Ви будете додані до відповідної групи користувачів, що дозволить Вам отримувати доступ до тем, створених тільки для інвесторів. Сусідам 1-ї черги - сюди: Соседи 1-й очереди на форуме
Вхід
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене з цього комп'ютера: 
:: Я забув пароль
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Хмара посилань
Останні теми
» Игровые автоматы онлайн
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyВчора в 03:15 по iuska55

» Хочу купить матрас
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПн 11 Лист 2019, 21:16 по allina

» Аренда митсубиси паджеро в Одессе
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 07 Лист 2019, 20:51 по iuska55

» Хлібобулочні вироби від виробника
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyСр 06 Лист 2019, 22:02 по Samanta

» Где купить аккумулятор 225 Ач
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyВт 05 Лист 2019, 11:49 по iuska55

» Онлайн кредит
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyНд 03 Лист 2019, 02:48 по iuska55

» прокси
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 01 Лист 2019, 23:26 по iuska55

» Пододеяльник
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 01 Лист 2019, 01:00 по Samanta

» Детская одежда из трикотажа
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyВт 29 Жовт 2019, 01:06 по Samanta


Частка
 

 Хвилинка «реклами» для нашого забудовника

Донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне
АвторПовідомлення
drug123
Club Member
Club Member
drug123

Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 17:21

Хочеться зібрати в одному пості всі «заслуги» нашого забудовника, про які нам на даний час відомо. Я навмисне пишу саме про забудовника, бо в мене є інформація, що всі організації, залучені до будівництва і обслуговування ЖК, від проектної організації до ЖЕКу, мають тих самих бенефіціарів.
Я готовий додавати чи виключати якісь пункти по мірі появи нових проблем чи вирішенні існуючих. Якщо у вас є що сказати на цю тему – запрошую до дискусії.
Спочатку напишу про так би мовити загальні проблеми, потім перейду до списку конкретних проблем і порушень.

 • Наразі однією з головних проблем є відмова представників забудовника від конструктивного діалогу з інвесторами. Я свідомо це ставлю першим пунктом списку, бо вважаю, що це набагато гірше навіть систематичних спроб обману, бо часто не дозволяє  дійти будь-яких компромісів. Проявляється це відмовою навіть обговорювати будь-які уступки:

  • юрист Олег психує і просто втікає з зустрічі;
  • керівництва завжди «немає на місці», або й просто «на прийом потрапити не можна»;
  • юрист відсилає до співробітників ЖЕКу, які відсилають вас до юриста;
  • хронічне «це не ми вирішуємо, йдіть до керівництва», якого як завжди немає на місці;
  • неадекватна реакція на спробу донести інформацію про те, що в разі порушення наших законних прав чи вимог, ми будемо звертатися в контролюючі органи – замість обговорити варіанти виходу з ситуації, починаються погрози відбирання квартир за порушення договору і просто хамство, наприклад «ну і ідіть в свою прокуратуру, все одно у вас ніяких доказів немає».


 • Те, що відділ продажу – хронічні брехуни, думаю ні для кого не секрет. Я не знаю жодної події на будівництві, обіцяної відділом продажу, яка б відбулася в строк. «В них така робота», «вони люди підневільні», «ну а що вони можуть зробити» та інші випадки раціоналізації такої поведінки інвесторами втішають мало – це свідчить, що частина інвесторів не бажає проявляти активну позицію і готова терпіти збитки, а забудовник цією слабкістю із задоволенням зловживає.
 • Майже всі документи, які забудовник надає на підпис вже після того, як ви підписали договір інвестування чи переуступки, містять порушення ваших прав і законодавства. Конкретику наведу далі, але це систематична проблема, яка нажаль повністю руйнує будь-яку довіру до представників забудовника, вимагає шаленої кількості часу і залученості інвесторів для аналізу, обговорення і протидії таким порушенням. Наприклад для мене така ситуація по-перше неприємна, по-друге напряму транслюється в фінансові збитки, тому що не дозволяє сконцентруватися на моїх справах, і віднімає час та фінансові ресурси (через накладні розходи на спори та завищені вартості послуг).

Перейдемо до конкретики.

 1. Намагання забудовника ввести платне паркування на території  комплексу, обговорювалося в темі http://dzerela.ukrainianforum.net/t61-topic – порушує права співвласників розпоряджатися своєю власністю – придомовою територією. Нагадаю, всі власники квартир та нежилих приміщень є співвласниками придомової території та місць загального користування, і пропорційно до своєї долі у спільній власності мають як зобов’язання (оплачувати обслуговування, ремонт, прибирання, опалення і т.д. спільної власності), так права – наприклад якщо ОСББ (справжнє) вирішує здати торець дому під рекламну площу, доходи від цього мають бути пропорційно розділені між співвласниками в тому чи іншому вигляді (наприклад через зменшення плати на обслуговування спільної власності). Крім того, це пряме порушення Закону України "Про захист прав споживачів" та антимонопольного законодавства.
 2. Здача в оренду комірчин біля сміттєпроводу – отримання незаконної вигоди, порушує права співвласників розпоряджатися своєю власністю – місцями загального користування.
 3. Платний доступ до лічильників та поверхових щитових – наразі на щитках висять замки від ЖЕКу, і вони прямим текстом вимагають 200 грн за візит електрика чи сантехніка, якщо вам потрібно наприклад включити автомат, який вибило, чи перекрити кран перед лічильниками водопостачання.
 4. Включення пункту із зобов’язанням заключення договорів з ЖЕКом в акті прийому-передачі об’єкту інвестування – акт прийому не є документом, за яким виникають якісь зобов’язання, він констатує певний факт. Цей пункт є юридично нікчемним.
 5. Вилучення підписаних вами актів прийому-передачі: ви підписуєте акт, а представники його забирають собі і не підписують зі свого боку (!). Будь ласка, зверніть увагу на цей пункт, за договором і правилами ФФБ, якщо ви не підписали акт прийому-передачі в 15-денний строк після його отримання, забудовник має право відібрати у вас квартиру і повернути вам гроші. А У ВАС НА РУКАХ НЕМАЄ ДОКАЗІВ, ЩО ВИ АКТ ПІДПИСАЛИ!!! Згідно п. 8.2 договору інвестування, "Сума коштів, що підлягає поверненню Довірителю при відмові від участі у ФФБ, визначається Управителем, виходячи з кількості закріплених за Довірителем вимірних одиниць об'єкта інвестування та поточної ціни вимірної одиниці цього об'єкта інвестування на день передачі коштів в управління Управителю [це коли первинний інвестор вніс всю суму]. [...] В інших випадках сума коштів, що підлягає виплаті Довірителю, визначається Управителем, виходячи з кількості закріплених за Довірителем вимірних одиниць об'єкта інвестування та поточної ціни вимірної одиниці цього об'єкта інвестування станом на день відкріплення від Довірителя об’єкта інвестування.". При цьому відповідно до п. 2.2.1.9 ви сплатите 2.5% винагороди ФФБ та згідно п. 2.2.1.10 - податки на отриманий дохід.
  Про можливі мехізми зловживання цим механізмом можна прочитати тут: http://neo.investhelp.com.ua/ru/zhk-hrustalnye-istochniki-krishtalevji-dzherela
 6. Тепер власне про підписання договору з експлуатуючою компанією. Юридично, поки ви не отримали документів на право власності, квартири, будинки, прибудинкова територія – це все приватна власність забудовника. Те, що вас змушують підписувати договір, та ще й брати гроші за щось – юридичний нонсенс. Ви там до отримання прав власності ніхто і звати вас ніяк, захотів забудовник – пустив вас на територію. Не захотів – викликав поліцію і викинув вас з манатками. І це буде абсолютно законно. В ідеалі, саме відсутність підписаного з вашого боку договору має бути фактором, стимулюючим забудовника скоріше закінчити будинок і передати вам його у власність, щоб ви за нього платили далі.
 7. Першій черзі забудовник зараз почав розказувати казки про те, що мовляв земля в оренді, забудовник зараз за неї платить, ЖЕК не збирається «приймати прибудинкову територію на баланс» (саме формулювання – повна маячня), бо це мовляв дуже дорого. Тому мовляв у вас є два варіанти виходу із ситуації: або даєте нам права створити ОСББ, підписавши відповідне доручення, і ми «передаємо на баланс» землю об’єднанню, або платите оренду. На це хочеться сказати наступне. По-перше відповідно до інформації у відкритому земельному кадастрі http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta, земельна ділянка знаходиться у комунальній власності, і казки про гігантські суми оренди виглядають просто-напросто смішними. По-друге, читаємо земельний кодекс http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/ , ст. 42: «п.1 Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками.». Додатково читаємо «п.3 Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками.». Тобто про вартість і «дуже дорого» - це еротична фантазія співробітників забудовника. Саме ви, як власники, визначаєте, яким чином використовується земля на вашому подвір’ї. А ось за створення «кишенькового» ОСББ все залежатиме від «доброї» волі голови ОСББ, підконтрольного забудовнику. Тобто захоче забудовник зробити платний вхід на дитячий майданчик – ви йому віддали всі права розпоряджатися прибудинковою територією, і він може на законних підставах встановити плату за її використання. При цьому від ОСББ укладається договір з кишеньковою компанією, яка «здійснює контроль доступу та обслуговування дитячого майданчика» - і всі гроші йдуть забудовнику.
 8. На зустрічі (точніше її невдалій спробі) зустрітися з керівництвом забудовника 12.11.2015, представник забудовника відмовився надати для вивчення статут ОСББ, який збирається створювати забудовник (в наявності свідки і диктофонний запис). Що це означає: недолугий закон про ОСББ http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2866-14 має чудову норму щодо порядку підрахунку голосів: «Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість  голосів, пропорційну до частки загальної площі квартири або  нежитлового  приміщення  співвласника  у загальній площі всіх квартир  та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку.». Але він також містить ідіотську норму в ст.7, згідно якої вас можна залишити без штанів: «[…]У статуті має бути визначено таке: […] порядок голосування на зборах та прийняття рішень на них». Тобто при прийнятті статуту об’єднання на установчих зборах, за умови передоручення своїх прав ЖЕКу, ніхто не заважає включити туди норму наприклад про те, що порядок прийняття рішень даного ОСББ – через одноосібне рішення голови, обраного на установчих зборах. Після цього ЖЕК може вам нагородити любе «кіно» на власний розсуд.
 9. В зв’язку з тим, що забудовник «втиснув» проект в другу категорію складності, він зміг «здати в експлуатацію» будинки другої черги в декларативному порядку. Тобто подав в ДАБІ папери зі змістом, грубо говорячи, «я все зробив, готово до використання!», отримав підпис і побіг писати на сайті відділу продажів, що будинки здані. Фактично ж, будинки не готові до експлуатації. На 10.11.2015 в другому під’їзді будинку Метрологічна 11-Б навіть не встановлено газові лічильники!
 10. Крім проблем з фактичною готовністю до експлуатації, існує пряме порушення забудовником будівельних норм в питанні теплоізоляції будинків. В ДБН В.2.6-2006 зміна №1 http://polimin.ua/wp-content/uploads/2014/04/DBN-V.2.6-31-2006.pdf Сторінка 6, Таблиця 1 – зазначено, що для кліматичної зони Києва значення Rq min складає 0.75 м2·К/Вт. Фактично встановлені одинарні склопакети http://piccy.info/view3/8820246/551cceb2283e067c7cd39a117e025876/ мають формулу 4М1-16Ar-4і. Відповідно до специфікації виробника http://5.firepic.org/5/images/2015-10/02/q7xfdxo7idr2.jpg , з такою формулою найкраще вікно з таким склопакетом має Rq 0.7, що є показником, нижчим від встановлених державних будівельних норм. Я не готовий достеменно стверджувати, чи встановлено у нас найдорожчий п’ятикамерний профіль чи ні, але за інформацією виробника профілів REHAU, мінімальна товщина п'ятикамерного пакету складає більше 70 мм. В нас профіль має значно меншу товщину. Таким чином, фактично забудовник свідомо ввів в оману ДАБІ (Державну архітектурно-будівельну інспекцію, і вона в будь-який момент може нагрянути з перевіркою, і відібрати декларацію за її результатами. Скільки ще порушень вони при цьому знайдуть, і скільки по часу це нам вартуватиме – одному богу відомо.
 11. Тарифи на обслуговування, які нам підсуває на підпис ЖЕК забудовника разом з договорами, не затверджені в КМДА (маємо офіційну відповідь з цього приводу – більше інформації http://dzerela.ukrainianforum.net/t125-topic ). Більше того, КМДА і не має можливості їх затвердити через те, що забудовник не надав фінансово-економічного обґрунтування запропонованих тарифів. Що це означає на думку Антимонопольного комітету України (АМКУ) – можна ознайомитися тут: http://www.amc.gov.ua/amku/control/kyiv/uk/publish/article/82480
 12. Договір з ЖЕКом. Кому ми його не показуємо з владних органів – вони в шоці. Зараз детально на кожному пункті зупинятися не буду, але там порушення наших прав на порушенні, забудовник судячи з тексту договору спить і бачить нас своїми кріпаками: відлучився з дому – доповідай, куди їдеш; тарифи ні з ким обговорювати не смій; будівельників з ЖЕКом затверджуй і т.д. Тягне на окрему гігантську статтю. За бажання можете ознайомитися з цим «шедевром» юридичної недолугості разом з компетентним юристом. Обговорення тут: http://dzerela.ukrainianforum.net/t62-topic Копія договору, де виділено «найцікавіші» місця – тут: https://drive.google.com/file/d/0B1ln-HYy3ijfaTNiSWh0dnI2QlU/view?usp=sharing
 13. У відповідь на свої звернення до забудовника інвестори або не отримують відповіді у встановлений законом строк взагалі (в нас на руках є заява з вхідним номером ЖЕКу, але відповіді в 30-денний період нам не надіслана), або присилають такі відповіді: http://dzerela.ukrainianforum.net/t129-topic
  Оновлено: Історія виявилася ще цікавішою:

 14. Забудовник створив для першої черги (вул. Метрологічна 109, 109а, 111, 113) свої кишенькові ОСББ задовго до того, як інвесторами були отримані на руки свідотства на права власності 15.10.2015 та 21.10.2015 (про законність скромно промовчимо): https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch - шукайте юридичні особи за ключовим словом "метрологічна". Upd: Станом на 17.11.2015 - вже й друга черга з фейковими ОСББ.

Якщо ви бажаєте додати будь-що важливе до цього списку, виправити або обґрунтовано (!!!) спростувати наведені факти – ласкаво прошу до дискусії.


Востаннє редаговано drug123 (Пт 20 Лист 2015, 09:48); всього редагувалось 11 раз(и)
На початок Донизу
lis
Club Member
Club Member
lis

Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 20:06

сегодня подписывал договор и акт. задавал вопросы по договору, в числе прочего спросил про его срок действия. мне прямым текстом сказали, что договор не предусматривает своего расторжения ни одной стороной. расторгнуть можно только через суд. то есть они со старта взяли такой курс.
На початок Донизу
kroshsh

kroshsh

Повідомлень : 32
Репутація : 4
Дата реєстрації : 28.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 20:31

Вот если бы наш ЖЕК сделал всех участников этого "договора" еще и бессмертными!)
На початок Донизу
yura_
Club Member
Club Member


Повідомлень : 10
Репутація : 2
Дата реєстрації : 09.10.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 20:32

@lis пише:
сегодня подписывал договор и акт. задавал вопросы по договору, в числе прочего спросил про его срок действия. мне прямым текстом сказали, что договор не предусматривает своего расторжения ни одной стороной. расторгнуть можно только через суд. то есть они со старта взяли такой курс.

Хм... Говорили что их нужно "рвать", а на деле спокойно подписали договор и всё. Поступки расходятся со словами? Или я что-то не понимаю?
На початок Донизу
sydo
Club Member
Club Member


Повідомлень : 11
Репутація : 3
Дата реєстрації : 09.11.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 20:34

Підписання актів та договору відбувається з порушенням - нам не віддають підписані наші копії.
Потрібно це задокументувати. Була думка документувати факт призначення зустрічі для підписання, потім можна отримати копії актів, або задокументувати (колективно ми такі-то, тоді-то, прийшли на призначену зустріч, але підписаних документів не отримали, чи зустріч не відбулася). Із нашим забудовником потрібно тільки документувати.
На початок Донизу
feexer
Club Member
Club Member
feexer

Повідомлень : 10
Репутація : 1
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 21:31

спасибо за информацию, drug123
На початок Донизу
lis
Club Member
Club Member
lis

Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 22:21

@yura_ пише:
@lis пише:
сегодня подписывал договор и акт. задавал вопросы по договору, в числе прочего спросил про его срок действия. мне прямым текстом сказали, что договор не предусматривает своего расторжения ни одной стороной. расторгнуть можно только через суд. то есть они со старта взяли такой курс.

Хм... Говорили что их нужно "рвать", а на деле спокойно подписали договор и всё. Поступки расходятся со словами? Или я что-то не понимаю?
мне позвонили в первой половине сентября, а подписал я только сейчас. 2 месяца прошло, не находите? к тому же никто не мешает это продолжить после подписания и получения прав собственности.
просто сейчас тоже некрасиво получается. несколько человек тянут время с подписанием, неся материальные затраты за аренду съемного жилья, а очень многие по первому свистку побежали все подписывать. я за всех тоже не обещал лямку тянуть. что мог на данный момент сделать - то сделал. все равно это вопрос не пары недель.
На початок Донизу
sydo
Club Member
Club Member


Повідомлень : 11
Репутація : 3
Дата реєстрації : 09.11.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 22:36

@lis пише:
@yura_ пише:
@lis пише:
сегодня подписывал договор и акт. задавал вопросы по договору, в числе прочего спросил про его срок действия. мне прямым текстом сказали, что договор не предусматривает своего расторжения ни одной стороной. расторгнуть можно только через суд. то есть они со старта взяли такой курс.

Хм... Говорили что их нужно "рвать", а на деле спокойно подписали договор и всё. Поступки расходятся со словами? Или я что-то не понимаю?
мне позвонили в первой половине сентября, а подписал я только сейчас. 2 месяца прошло, не находите? к тому же никто не мешает это продолжить после подписания и получения прав собственности.
просто сейчас тоже некрасиво получается. несколько человек тянут время с подписанием, неся материальные затраты за аренду съемного жилья, а очень многие по первому свистку побежали все подписывать. я за всех тоже не обещал лямку тянуть. что мог на данный момент сделать - то сделал. все равно это вопрос не пары недель.
Акты на руках есть? Я про то, что если нет, то подписали Вы или нет решит, тот у кого акты.
На початок Донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira

Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyЧт 12 Лист 2015, 23:22

@lis пише:
сегодня подписывал договор и акт. задавал вопросы по договору, в числе прочего спросил про его срок действия. мне прямым текстом сказали, что договор не предусматривает своего расторжения ни одной стороной. расторгнуть можно только через суд. то есть они со старта взяли такой курс.
А на руки они вам выдали акт и договор со своей подписью?
На початок Донизу
lis
Club Member
Club Member
lis

Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 08:03

в соседней ветке на этот вопрос ответил, дублирую сюда:
никаких подписей со сторону уполномоченных лиц нет. также печатей тоже никаких. на мой вопрос: "а почему так?", мне ответили: "когда будете получать право собственности, руководство за раз все сядет и подпишет. потом вам обратно отдадим". наверное "цари" очень перетружены. ну а вообще это беспредел.

ps
ну и мои варианты документов также у них остались ожидать права собственности. понимаю, что хреново, но на данный момент вариантов не вижу. утешает, что не только мне такое подкинули, а всем остальным также. притом эта практика идет, как я понял, еще со времен первой очереди. видимо так они обезопасить себя пытаются от всяческих жалоб с нашей стороны.
на крайняк попросил сделать копию акта приема-передачи.
в этом акте есть перечень пунктов, напротив пункта ставил плюсик, если мне это выдано(тех паспорта на счетчики, схемы разводки и тд). в этом акте есть пункт "договор про предоставление жилищно-комунальных услуг" напротив него сказали написать "отсутствует", так договор еще должен быть подписан руководством жэка, а его пока не подписали и его как-бы нет. то есть полный бред. на акте само собой только моя подпись и ниодной печати.


Востаннє редаговано lis (Пт 13 Лист 2015, 08:12); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira

Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 08:11

@lis пише:
в соседней ветке на этот вопрос ответил, дублирую сюда:
никаких подписей со сторону уполномоченных лиц нет. также печатей тоже никаких. на мой вопрос: "а почему так?", мне ответили: "когда будете получать право собственности, руководство за раз все сядет и подпишет. потом вам обратно отдадим". наверное "цари" очень перетружены. ну а вообще это беспредел.

ps
ну и мои варианты документов также у них остались ожидать права собственности. понимаю, что хреново, но на данный момент вариантов не вижу. утешает, что не только мне такое подкинули, а всем остальным также. притом эта практика идет, как я понял, еще со времен первой очереди. видимо так они обезопасить себя пытаются от всяческих жалоб с нашей стороны.
Вы есть в вайбере? Я написала, что нужно сделать. В воскресенье приезжайте на встречу - расскажу подробнее. Мы не дадим себя нагнуть, как они это сделали с первой очередью.
На початок Донизу
lis
Club Member
Club Member
lis

Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 08:13

@Vilira пише:

Вы есть в вайбере? Я написала, что нужно сделать. В воскресенье приезжайте на встречу - расскажу подробнее. Мы не дадим себя нагнуть, как они это сделали с первой очередью.
в вайбере меня нет, в воскресенье планирую приехать
На початок Донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123

Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 09:45

@lis пише:
ps
ну и мои варианты документов также у них остались ожидать права собственности.

Ігоре, можете сказати, що саме ви тут маєте на увазі? Які зі своїх документів ви їм передали? Чи видали вам на руки якесь підтвердження про передачу їм документів?

Ваша відповідь дуже важлива.
На початок Донизу
yura_
Club Member
Club Member


Повідомлень : 10
Репутація : 2
Дата реєстрації : 09.10.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 10:35

Нам нужно объединяться и нанимать юриста, который будет представлять наши интересы в суде, писать обращения в Антимонопольный комитет, в Инспекцию по вопросам защиты прав потребителей.
На початок Донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira

Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 10:41

@yura_ пише:
Нам нужно объединяться и нанимать юриста, который будет представлять наши интересы в суде, писать обращения в Антимонопольный комитет, в Инспекцию по вопросам защиты прав потребителей.
100%
На початок Донизу
lis
Club Member
Club Member
lis

Повідомлень : 223
Репутація : 52
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 11:09

@drug123 пише:
@lis пише:
ps
ну и мои варианты документов также у них остались ожидать права собственности.

Ігоре, можете сказати, що саме ви тут маєте на увазі? Які зі своїх документів ви їм передали? Чи видали вам на руки якесь підтвердження про передачу їм документів?

Ваша відповідь дуже важлива.
1) договор на предоставление услуг жека был в двух вариантах. оба варианта не подписанные представителями жэка и без печатей. я на обоих расписался. и они оба варианта(свой и мой) оставили у себя до подписания руководством, а подписание будет происходить при выдаче прав собственности.
2) акт приема передачи, в котором говорится, что квартира сдалась в надлежащем виде и без дефектов. также без их подписей и печатей. он в 3-х вариантах: мой, жэковский и застройщика. снова подписан только мной и оставлен в жэке до получения прав.
вроде всё
На початок Донизу
Vilira
Club Member
Club Member
Vilira

Повідомлень : 79
Репутація : 22
Дата реєстрації : 25.08.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 11:14

@lis пише:

1) договор на предоставление услуг жека был в двух вариантах. оба варианта не подписанные представителями жэка и без печатей. я на обоих расписался. и они оба варианта(свой и мой) оставили у себя до подписания руководством, а подписание будет происходить при выдаче прав собственности.
2) акт приема передачи, в котором говорится, что квартира сдалась в надлежащем виде и без дефектов. также без их подписей и печатей. он в 3-х вариантах: мой, жэковский и застройщика. снова подписан только мной и оставлен в жэке до получения прав.
вроде всё
Ничего нового. Застройщик видит, что "схема" работает.
На початок Донизу
павликПовідомлень : 35
Репутація : 0
Дата реєстрації : 09.09.2015
Звідки : м. Малин

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 11:49

Який безпрєдєл,
не вже на них нема ніякої управи?
нам дійсно потрібно об'єднуватися, бо таке відношення вже не в які рамки не входить.
На початок Донизу
yura_
Club Member
Club Member


Повідомлень : 10
Репутація : 2
Дата реєстрації : 09.10.2015
Звідки : Киев

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 20:40

Нашёл объявление 1-й очереди. Может нам стоит завтра встретиться, чтобы подловить кого-то из их руководства. Завтра планируется очередной массовый "развод кроликов". Остап Бендер и Киса в действии: лёд тронулся господа присяжные заседатели
https://www.youtube.com/watch?v=C7GAbrGisEc

Объявление 1-й очереди:

СРОЧНОЕ ОБНОВЛЕНИЕ!

Получил информацию, что в доверенности хотят вписать также и поручение представителю застройщика создать ОСББ, т.е. Холд Груп хочет сделать у нас фейковое ОСБББ! Поскольку застройщик и его УК Холд Груп непорядочные люди, многие не хотят иметь с ними дел и против этого, но многие могут и не знать таких нюансов, их нужно предупредить..
Прямо сейчас инициативный человек из соседнего дома распечатал объвления, чтобы развесить их на подъездах. Срочно нужны люди из первой очереди, которые помогут ему это сделать прямо сейчас, чтобы предупредить других людей перед завтрашней встречей в нашей УК.
Я, к сожалению, смогу там быть не раньше 20:00.
Человека зовут Валерий, м.т. 098 790-13-66
На початок Донизу
investor110Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 23:03

Со всем, что написал ТС, соглашусь. Есть небольшое уточнение к п.5. Сумма , которую заплатил первоначальный доверитель, должна быть известна: при переуступке вам должны отдать оригиналы всех документов, в т.ч. и платежек. То, что сумма там меньше, это понятно - первоначальный доверитель заключал договор на этапе котлована, а может и раньше. Что интересно, эти самые "первоначальные доверители" - это родственники руководства ФФБ.
На початок Донизу
Chiw
Club Member
Club Member


Повідомлень : 95
Репутація : 27
Дата реєстрації : 16.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyПт 13 Лист 2015, 23:16

@investor110 пише:
первоначальный доверитель заключал договор на этапе котлована, а может и раньше.
Там сумма примерно на 15% меньше. И квитанции об оплате в тот же день, что и договор переуступки.
На початок Донизу
investor110Повідомлень : 91
Репутація : 17
Дата реєстрації : 14.09.2015
Звідки : Kyiv

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyСб 14 Лист 2015, 00:03

У меня разница и по срокам, и по сумме была сильно больше.
На початок Донизу
drug123
Club Member
Club Member
drug123

Повідомлень : 139
Репутація : 58
Дата реєстрації : 25.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyСб 14 Лист 2015, 22:32

@Chiw пише:
@investor110 пише:
первоначальный доверитель заключал договор на этапе котлована, а может и раньше.
Там сумма примерно на 15% меньше. И квитанции об оплате в тот же день, что и договор переуступки.
В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.
На початок Донизу
vasya_k
Club Member
Club Member
vasya_k

Повідомлень : 51
Репутація : 17
Дата реєстрації : 15.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyВт 17 Лист 2015, 11:11

Ось добрався до комп'ютера і все перечитав. Дякую Ярослав за виконану роботу і за те, що взяв на себе відповідальність за таку місію. Як я розумію, що коли ти підписав акт приймання передачі з однієї сторони без підпису забудовники і печаток, він може повідомити жильця, що він не прийняв квартиру в 15-ти денний термін. Ну і саме головне, що тут робити - підписуємо ці акти і договір з жеком чи не підписуємо, скидаємося на професійного юриста і вирішуємо питання... Оскільки у мене, як і у тебе квартира в сьомому будинку, то хочеться зрозуміти куди ми рухаємо, оскільки з нашим забудовником і так все ясно. Він хоче мати дохід після здачі будинків.
На початок Донизу
tommy_
Club Member
Club Member
tommy_

Повідомлень : 68
Репутація : 8
Дата реєстрації : 20.08.2015

Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника EmptyВт 17 Лист 2015, 11:28


В мене не так - в довідці від ффб вказано сумму, майже вдвічі нижчу, ніж я заплатив, і проплачену за більш ніж півроку раніше.[/quote]

А в мене різниця в суммах майже 70% і оплата в один і той же день. Отака пєчалька(((
На початок Донизу
Спонсируемый контент
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty
СтворюватиТема: Re: Хвилинка «реклами» для нашого забудовника   Хвилинка «реклами» для нашого забудовника Empty

На початок Донизу
 
Хвилинка «реклами» для нашого забудовника
На початок 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум ЖК Кришталевi джерела :: Загальний :: Загальний розділ-
Перейти до: